Podpaski Tabita są nowością na polskim rynku. Wykonane z naturalnej bawełny wychodzą na przeciw kobietom, które po skierowaniu przez lekarza musiały zrezygnować z podpasek syntetycznych z przyczyn zdrowotnych (upławy, pleśniak itp.), jak również tym, które już teraz chcą zadbać o swoje zdrowie.

W kobiecym gronie, czyli porozmawiajmy szczerze…

Wszystkie kobiety używają środków higieny intymnej takich jak podpaski czy tampony i to przez okres co najmniej 30 lat. Niewiele z nas jednak zdaje sobie sprawę z konsekwencji jakie niesie za sobą używanie tych produktów wykonanych z tworzyw syntetycznych i jak wpływa to na nasze zdrowie. Chciałyśmy podzielić się z wami odkryciem, które mocno nami wstrząsnęło, a równocześnie dało do myślenia jak bardzo jesteśmy okłamywane przez producentów i firmy, które naszym kosztem zarabiają ogromne pieniądze nie licząc się wcale z naszym zdrowiem.

Podpaski z bawełny i jedwabiu – właściwości

Podpaski są wykonane w 100% z bawełny wysokiej jakości o dużej wchłanialności wielu warstw. Niezwykle miękkie i delikatne w dotyku.
Zapewniają swobodny przepływ powietrza, zapobiegając podrażnieniom i chroniąc naturalną florę bakteryjną. Swobodny dopływ powietrza zapobiega powstawaniu przykrego zapachu i podrażnieniom. Podpaski nadają się do użytku przez 5 do 6 lat. Wyrzucone ulegają rozpadowi nie szkodząc przyrodzie.

Podpaski Tabita są dostępne w kilku rodzajach: (od lewej) MIDI dodatkowa wkładka, MIDI plus, MIDI, MINI; pod nimi wkładki laktacyjne, w środku koloru różowego podkład „kieszonka” z wymienną wkładką, na końcu 3 podpaski Standard (MIDI standard, MAXI standard i MAXI plus standard).

Podpaski mogą być wykonane: tylko w kolorze białym, w kolorze białym z dodatkiem różowego albo w kolorze kości słoniowej (ostatniego nie ma na zdjęciach). Kolor proszę uwzględnić przy zamówieniu. Jeżeli kolor nie ma większego znaczenia będzie wysłany produkt w kolorze, który znajduje się na magazynie.