Dostawa przesyłek

Po otrzymania wpłaty, w ciągu 24 godzin zamówienie będzie skierowane do realizacji, po czym przesyłka będzie wysłana na wskazany adres. Czas dostawy 2 – 5 dni robocze.

Zwroty

Można zrezygnować z zakupionego produktu w terminie do 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest brak jakichkolwiek śladów używania. Zwracane towary należy odesłać przesyłką poleconą. Zwrot należności pieniężnej za zwrócone towary nastąpi w terminie 14 dni od daty otrzymania zwrotu na wskazane konto bankowe. Koszty odesłania towaru ponosi kupujący. W przypadku wady, która nie została przez nas zauważona przyjmujemy zwrot i w zależności od stanu magazynowego, możemy albo wysłać ponownie inny egzemplarz zakupionego przedmiotu albo zwrócić pieniądze. Zwrot należności pieniężnej za zwrócone towary nastąpi w terminie 14 dni od daty otrzymania zwrotu przesyłki na wskazane konto bankowe. Koszty odesłania towaru ponosi sprzedający.

Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez www.tabita.com.pl danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Dz.U.Nr 133 poz.883

Polityka przetwarzania danych osobowych (ważna od 25 maja 2018)

Dane osobowe podawane nam przy transakcji kupna – sprzedaży podczas korzystania ze strony internetowej są przetwarzane przez firmę:

TABITA Ludmiła Komar
ul. Wasilkowskiego 7/20
02-776 Warszawa
NIP: 9511849072

która jest administratorem tych danych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Dane osobowe, które zostają nam powierzone przetwarzane są:

  • w celu realizacji składanych zamówień,
  • w celu rozpatrywania składanych reklamacji oraz zwrotów,
  • jeżeli wyrazisz chęć na otrzymywanie od nas informacji o nowych produktach i promocjach.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak zgody na ich przetwarzanie przez nas może uniemożliwić nam świadczenie Tobie usług drogą elektroniczną oraz dokonywanie przez Ciebie zakupów. Powierzając nam swoje dane osobowe, zawsze masz prawo wglądu, żądania aktualizacji lub ich usunięcia. Możesz też być pewien, że nie zostaną one przekazane podmiotom trzecim w celach marketingowych.

Strona internetowa www.tabita.com.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie (zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji), wprowadzania nowych produktów do oferty, wycofywania produktów, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych, bądź wprowadzania w nich zmian.

Telefon stacjonarny: (22) 446-43-07
Telefon komórkowy: 504-525-068

Email: kontakt@tabita.com.pl
Strona: www.tabita.com.pl
FACEBOOK

Konto: 04 1140 2004 0000 3302 7797 9543 mBank