Nie jest tajemnicą, że dobra gospodyni liczy się z domowym budżetem i wie ile miesięcznie wydaje na jedzenie, środki czystości, ubrania, opłaty i innego rodzaju wydatki. „Mądrość kobiet buduje ich dom” (Księga Przysłów w 14, 1).

Z punktu widzenia oszczędności i korzyści dla zdrowia, podpaski Tabita są idealnym zestawieniem. Rachunek jest prosty: przeciętnie kobieta zużywa miesięcznie ok. 20 podpasek jednorazowych i wydaje na to ok. 12zł. W skali roku daje to ok. 150zł. Podczas gdy dokonując zakupu wielorazowych podpasek „Tabita” płacisz od 100 do 150zł za wybrany przez siebie zestaw, co wystarcza na okres ponad 5 lat użytkowania.

Podsumowując: 6 lat używania jednorazowych podpasek daje 6x150zł=900zł, natomiast wydane jednorazowo przez tych samych 6 lat 100 – 150zł Wniosek: około 600 zł zaoszczędzonych.

Przez ten okres nie będziesz musiała dostarczać do domu i wynosić z domu około tysiąca sztuk podpasek (15 szt. miesięcznie x 12 miesięcy x 6 lat) Zapobiegniesz zaleganiu w ziemi takiej ilości odpadów – może akurat w tym miejscu będzie rosła jabłonka dla twojej prawnuczki.

Nie wspominając już ile można zaoszczędzić na lekarzu. Leczenie przykrych dolegliwości, wymaga często dużych nakładów finansowych, nie mówiąc o emocjonalnych. Lepiej pomyśleć i zrobić coś teraz niż potem płacić zdrowiem i pieniędzmi.