Kontakt

Projekt Tabita


Zamówienia prosimy kierować na adres: kontakt@tabita.com.plAby złożyć zamówienie będą potrzebne: nazwa wybranego produktu, ilość sztuk i adres do wysyłki. Sprzedaż przeważnie odbywa się wysyłkowo. (Przed złożeniem zamówienia zachęcam zapoznać się z promocjami i poinformować o wybranej promocji). W odpowiedzi na złożone zamówienie będzie podana cena detaliczna za wybrane produkty razem z kosztem przesyłki, który wynosi mniej więcej od 4,50 zł do 11 zł w zależności od rozmiarów paczki. Koszt przesyłki jest naliczany według cennika Poczty Polskiej.
Po otrzymaniu podsumowanej kwoty do zapłacenia, trzeba dokonać wpłaty na konto bankowe.
Numer konta: 96 1140 1010 0000 5433 5900 1665 .

Dostawa przesyłek
Po otrzymania wpłaty, w ciągu 24 godzin zamówienie będzie skierowane do realizacji, po czym przesyłka będzie wysłana na wskazany adres za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas dostawy 2 – 5 dni robocze.

Zwroty
W sytuacji jeśli zamówiony towar nie zostanie odebrany, zwrot pieniędzy za towar będzie pomniejszony o koszty powrotu przesyłki do nas. Można zrezygnować z zakupionego przedmiotu w terminie do 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest brak jakichkolwiek śladów używania ani uszkodzeń. Zwracane towary należy odesłać przesyłką poleconą. Zwrot należności pieniężnej za zwrócone towary nastąpi w terminie 14 dni od daty otrzymania zwrotu na wskazane konto bankowe. Koszty odesłania towaru ponosi kupujący.
W przypadku wady, która nie została przez nas zauważona przyjmujemy zwrot i w zależności od stanu magazynowego, możemy albo wysłać ponownie inny egzemplarz zakupionego przedmiotu albo zwrócić pieniądze. Zwrot należności pieniężnej za zwrócone towary nastąpi w terminie 14 dni od daty otrzymania zwrotu przesyłki na wskazane konto bankowe. Koszty odesłania towaru ponosi sprzedający.

Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez www.tabita.pl danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Dz.U.Nr 133 poz.883
Sklep internetowy www.tabita.com.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie (zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji), wprowadzania nowych produktów do oferty sklepu, wycofywania produktów, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzania w nich zmian.


Telefon stacjonarny: (22) 446-43-07
Telefon komórkowy: 504-525-068

Email: kontakt@tabita.com.pl
Strona: www.tabita.com.pl
FACEBOOKDlaczego podpaski bawełniane?

Niewiele z nas jednak zdaje sobie sprawę z konsekwencji jakie niesie za sobą używanie tych produktów wykonanych z tworzyw syntetycznych i jak wpływa to na nasze zdrowie.

Podpaski bawełniane to