Podpaski Tabita to komfort użytkowania

Niejedna z kobiet, które stosuj± higieniczne podpaski firmy Tabita potwierdzi, że podpaski wykonane z naturalnej bawełny zapewniaj± swobodny przepływ powietrza, co zapobiega odparzeniom, które często maj± miejsce przy stosowaniu podpasek jednorazowych. Każda kobieta zdaje sobie sprawę, że materiały naturalne s± o wiele bardziej przyjazne dla ciała niż syntetyczne.

Czy która¶ mama ubierałaby swoje dziecko w poliestrow± piżamkę? Często jednak zapominamy o tym w stosunku do samych siebie i przez pięć do siedmiu dni w miesi±cu bez mrugnięcia okiem pozwalamy na kontakt materiałów syntetycznych z najintymniejsz± czę¶ci± naszego ciała!

Podpaska Tabita nie zawiera żadnych polimerów, ani sztucznych składników wchłaniaj±cych wilgoć. Syntetyki te ograniczaj± dostęp powietrza, co sprzyja powstaniu idealnych warunków rozwoju dla chorobotwórczych bakterii oraz grzybów. Zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne warstwy podpasek Tabita wykonane s± z miękkiej naturalnej flaneli.

Podpaski Tabita, s± przeznaczone do wielokrotnego użytku. Kiedy¶ był to problem dla kobiet, dzisiaj jednak, kiedy w każdym gospodarstwie domowym znajduje się pralka, nie jest to bardziej uci±żliwe niż stosowanie zwykłych podpasek jednorazowych. Pierzemy je tak samo jak zwykłe ręczniki, czy bieliznę (oczywi¶cie po wstępnym wypłukaniu).Dlaczego podpaski bawełniane?

Niewiele z nas jednak zdaje sobie sprawę z konsekwencji jakie niesie za sobą używanie tych produktów wykonanych z tworzyw syntetycznych i jak wpływa to na nasze zdrowie.

Podpaski bawełniane to