Podpaski bawełniane Tabita - o projekcie

Swoją przygodę na rynku rozpoczęliśmy od podpasek z serii Standard. W ciągu kilku lat nieustannego doskonalenia udało nam się stworzyć specjalistyczny sklep z różnorodnym asortymentem.
Naszym celem jest nie tylko produkcja podpasek lecz zachęcanie do troski o zdrowie. Inicjatorką pomysłu jest założycielka Fundacji MISJA SŁUŻBY RODZINIE Mariola Wołochowicz, która wraz z mężem pracuję w poradnictwie rodzinnym, gdzie poruszają takie tematy jak: płodność, poród, karmienie piersią. Mają bogaty dorobek publicystyczny w postaci artykułów i książek.
Polecam stronę internetowa Fundacji www.msr.org.pl,

Słowo od inicjatorki:
Od wielu lat czytacie w naszych książkach i artykułach o podpaskach materiałowych. Niestety kiedyś zakupić je można było za granicą, np. w Niemczech lub w Anglii, gdzie są normalnie dostępnym produktem. W Polsce nie było produkcji podpasek wielorazowych. Od lat modliliśmy, aby były dostępne w Polsce. Czekaliśmy aż Pan wskaże odpowiednią osobę. I oto projekt „Tabita”, wizje którego dał nam Pan wiele lat temu. Nie jest to projekt tylko komercyjny, realizuje on Boże cele równocześnie:
-udostępnia Polkom korzystanie z podpasek materiałowych, których używanie oznacza po prostu mniej stanów zapalnych i komfort (to tak jak podczas karmienia piersią),
-stworzenie miejsc pracy dla wierzących matek w trudnej sytuacji finansowej,
-dziesięć procent zysku wspiera prowadzoną przez nas Misje Służby Rodzinie.

Osobiście przyznaję, ze bawełniane podpaski, które kupiłam w Niemczech nosiłam przez 5 lat i i nie zużyły się bardzo. Wygląda na to, że mogą służyć drugie tyle. Jedynie jedwabne, delikatniejsze od flaneli, szybciej skończyły swój żywot. Od zaprzyjaźnionej lekarki dowiedziałam się, że niektóre z jej pacjentek same wpadają na ten pomysł. To zachwyciło mnie jeszcze bardziej. Używałam tycz podpasek poza wyjazdami, a ponieważ komfort noszenia jest nie porównywalny, zwykle wracając skądś do domu, zakładam już podpaski materiałowe, wiedząc ze w domu trafią po prostu do miseczki z wodą a potem wraz z inną bielizną do prania.

O prowadzącej firmę
Ludmiła Komar jest wierzącą, wykształconą krawcową. Ma duże doświadczenie w szyciu. Cechuję ją duża pokora, troska, wsparcie dla innych, chęć uczenia się i kształtowania charakteru. Daje dużo świadectw, o tym jak Bóg działa w jej życiu osobistym. Chętnie się dzieli swoim doświadczeniem życiowym i zawodowym.
Ludmiła: Chciałabym do tej opinii dodać, że mogę służyć poradą jak uszyć coś dla siebie lub dopasować ubranie do figury. Szyję ubrania na miarę i wykonuję różnorodne poprawki krawieckie. Uszyję lub dopasuję garderobę dla osób z defektami figury. Służę pomocą dla studentów uczelni projektowania i modelowania ubrań. Wykonuję jak i służę poradą przy obszyciu firan, zasłon, obrusów, ozdobnych poduszek lub poduszek do karmienia niemowląt, dekoracyjnych kocyków (w tym patchwork), pokrowców na pufy, fotele, krzesła.
Zapraszam na kurs szycia.

Jestem również nauczycielem naturalnego planowania rodziny. Odpowiem na pytania, dotyczące metody prof. Josefa Rötzera a przede wszystkim zapraszam chętnych na kurs podstawowy. Polecam też stronę INER http://iner.pl/metoda-rotzera/Kontakt:

Projekt Tabita

Ludmiła Komar
Krawiectwo

Email: kontakt@tabita.com.pl
Telefon: 504 525 068